$40.54 €43.78
weather +19 Київ
languages

Євро 2024. Туреччина пройшла у чвертьфінал, забивши Австрії найшвидший в історії плей-оф чемпіонатів м'яч Туреччина у чвертьфіналі Євро 2024 зіграє проти Нідерландів

Збірна Туреччини з футболу в 1/8 фіналу Євро 2024 з рахунком 2:1 обіграла команду Австрії. Про це 2 липня повідомляють на сайті УЄФА.

Зазначають, що гра почалася із другого за скорострільністю гола за всю історію чемпіонатів.

На 57-й секунді після кутового й серії відскоків м'яч в австрійські ворота забив центральний захисник збірної Туреччини Меріх Демірал.

Окрім того, цей гол став найшвидшим в історії плей-оф Євро, вказала Tribuna.com.

Євро 2024. Туреччина пройшла у чвертьфінал, забивши Австрії найшвидший в історії плей-оф чемпіонатів м'яч фото 1 Фото: EPA

Після перерви, на 59-й хвилині, Демірал ударом головою подвоїв перевагу Туреччини, оформивши дубль у матчі.

За сім хвилин Австрія один м'яч відіграла – після розіграшу кутового відзначився Міхаель Грегорич, який вийшов на заміну.

Забити більше австрійці не зуміли, перемога Туреччини – 2:1.

Відеоогляд матчу опубліковано на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

У чвертьфіналі Євро 2024 збірна Туреччини зіграє проти команди Нідерландів, яка розгромила у плей-оф Румунію з рахунком 3:0.

Фінальна частина Євро 2024 триває із 14 червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії (0:3), 21 червня виграли у Словаччини (2:1), а 26 червня зіграли внічию з Бельгією (0:0) і покинули турнір.

Усі три суперники збірної України вже покинули Євро 2024, програвши в 1/8 фіналу.