$39.58 €42.26
weather +10 Київ

Канадський гонщик "Формули-1" під час обгону показав fuck російському. Відео

Канадський гонщик "Формули-1" під час обгону показав fuck російському. Відео Стролл показав Мазепіну середній палець під час третьої практики на Гран-прі Іспанії
Скріншот: F1 Jackman / YouTube
Російський пілот "Формули-1" Микита Мазепін, який виступає в американській команді Haas, під час третьої вільної практики на Гран-прі Іспанії в Барселоні завадив на трасі Ленсу Строллу з Aston Martin. Канадський гонщик, обганяючи російського, показав йому середній палець. Відео моменту обгону опубліковано 9 травня на YouTube-каналі F1Wow.

Переможцем Гран-прі Іспанії став британський пілот команди Mercedes, семиразовий чемпіон світу "Формули-1" Льюїс Гемілтон, повідомляють на сайті Міжнародної автомобільної федерації (FIA). Мазепін завершив перегони традиційно – останнім серед тих, хто фінішував, у Барселоні – на 19-му місці.

Відео: F1Wow / YouTube

У 2021 році 22-річний російський пілот дебютував у "Формулі-1". Як повідомляють на сайті FIA, він провів чотири гонки. Найбільшим його досягненням є 17-те підсумкове місце.

Через помилки на трасі і манеру ведення перегонів Мазепін уже встиг заслужити репутацію грубіяна і нездари, зазначає Sports.ru.