$39.22 €42.36

Караваєв приніс "Динамо" другу перемогу поспіль у Лізі чемпіонів. Тепер – над "Штурмом"

Караваєв приніс "Динамо" другу перемогу поспіль у Лізі чемпіонів. Тепер – над "Штурмом" Гол Караваєва на 28-й хвилині став єдиним і переможним у матчі зі "Штурмом"

Київське "Динамо" мінімально обіграло австрійський "Штурм" (1:0) у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2022/2023, повідомляє 3 серпня офіційний сайт київського клубу.

Поєдинок відбувся у польському місті Лодзь на номінально домашній арені "Динамо" цього сезону ЛЧ – Stadion Miejski im. Władysława Króla – у присутності 6 тис. глядачів.

На передматчевій розминці ушкодження дістав капітан "Динамо" Віктор Циганков, тому його у стартовому складі замінив Олександр Караваєв, якому й судилося стати героєм поєдинку.

На 28-й хвилині Владислав Дубінчак, пройшовши лівим флангом, прострілив у центр штрафний, де Караваєв одним дотиком замкнув передачу і забив переможний гол "Динамо".

Матч-відповідь запланували на 9 серпня о 21.30. За путівку до групового раунду кваліфікації ЛЧ динамівцям у разі перемоги над "Штурмом" за сумою двох зустрічей потрібно зіграти проти переможця пари "Бенфіка" (Португалія) – "Мітьюлланд" (Данія).

У попередньому кваліфай-раунді Ліги чемпіонів "Динамо" за сумою двох матчів (1:1, 2:1 – додатковий час) обійшло турецький "Фенербахче". Перемогу 27 липня у Стамбулі віцечемпіонам України приніс той самий Караваєв, який відзначився в екстратаймі на 114-й хвилині.

У цього гола теж є "особлива обставина": колись Караваєв пів року провів у "Фенербахче" на правах оренди – отже, футболіст залишив свій колишній клуб без Ліги чемпіонів.

Матч "Динамо" проти "Фенербахче" у Стамбулі став предметом дисциплінарного розгляду УЄФА через поведінку турецьких уболівальників, які скандували на трибунах ім'я президента РФ Володимира Путіна.

У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну змагання української футбольної Прем'єр-ліги завершили достроково. Турнірну таблицю ліги сезону 2021/2022 було одностайним рішенням клубів УПЛ, яке підтвердила Українська асоціація футболу, зафіксовано станом на 24 лютого 2022 року, нагородження призерів не проводили.

Перше місце залишилося за "Шахтарем", динамівці фінішували другими, на третьому місці – СК "Дніпро-1". Дніпряни стартують у Лізі Європи, гірники та "Динамо" – у Лізі чемпіонів, до того ж "Шахтар" починає одразу з групового етапу.

Луганська "Зоря" і "Ворскла" (Полтава), які посіли у чемпіонаті УПЛ четверте та п'яте місця відповідно, зіграють у Лізі конференцій.