$38.97 €42.44
weather +2 Київ

Київське "Динамо" обіграло "Гент" і вперше протягом чотирьох років зіграє у груповому турнірі Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" обіграло "Гент" і вперше протягом чотирьох років зіграє у груповому турнірі Ліги чемпіонів Родрігеш поставив крапку в матчі, реалізувавши пенальті

У матчі-відповіді плей-оф-раунду кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" вдома обіграло "Гент" – 3:0, м'ячі забили Віталій Буяльський, Карлос Де Пена і Жерсон Родрігеш.

29 вересня київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" у столиці України обіграло бельгійський "Гент" – 3:0, забезпечивши собі тим самим місце на груповій стадії Ліги чемпіонів.

Як повідомляє кореспондент "ГОРДОН", м'ячі у складі киян забивали Віталій Буяльський (дев'ята хвилина), Карлос Де Пена (36-та хвилина, з 11-метрового) і Жерсон Родрігеш (49-та хвилина, з 11-метрового).

Перша гра цих суперників у Бельгії також завершилася перемогою українського клубу (2:1).

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Гент".

Отже, вперше із 2016 року "Динамо" зіграє у групі Ліги чемпіонів. На цій самій стадії в боротьбу вступить донецький "Шахтар". Востаннє дві українські команди було представлено на груповій стадії найпрестижнішого європейського кубкового турніру 2015 року.