$41.23 €44.76
weather +22 Київ
languages

Київське "Динамо" розгромило сербський "Партизан" у кваліфікації Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" розгромило сербський "Партизан" у кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" забило шість м'ячів "Партизану"

Київське "Динамо" у матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів розгромило ФК "Партизан" із Белграда (Сербія), повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Гра, яка відбувалася у польському Любліні, завершилася з рахунком 6:2 на користь української команди.

У складі "Динамо" голи забивали Микола Шапаренко (40-ва хвилина), Володимир Бражко (42-га хвилина), Олександр Караваєв (45+1), Владислав Кабаєв (55-та хвилина), Денис Попов (83-тя хвилина) й Олександр Піхальонок (90-та хвилина).

Бразильський нападник "Партизана" Матеус Сальданья зміг відіграти два голи: на 22-й хвилині він забив із пенальті, а на 66-й – із гри.

Матч-відповідь відбудеться 31 липня в Белграді. У разі перемоги в наступному раунді кваліфікації "Динамо" зіграє із шотландським клубом "Рейнджерс".