$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Команди Роналду і Мессі не змогли вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів УЄФА

Команди Роналду і Мессі не змогли вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів УЄФА Переможець Ліги чемпіонів УЄФА визначиться у Стамбулі
В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА італійський "Ювентус", за який грає Кріштіану Роналду, поступився за сумою двох матчів португальському "Порту", а іспанська "Барселона" з Ліонелем Мессі – французькому ПСЖ.

10 березня іспанський футбольний клуб "Барселона", у складі якого виступає Ліонель Мессі, вилетів із розіграшу Ліги чемпіонів. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Після домашньої поразки від французького ПСЖ (Париж) із рахунком 1:4 команді з Барселони потрібно було на виїзді обіграти суперника з великим рахунком, однак матч завершився внічию 1:1. Гравець ПСЖ Кілліан Мбаппе забив на 31-й хвилині з пенальті, а Мессі зрівняв рахунок із гри на 37-й хвилині.

Також у середу у чвертьфінал Ліги чемпіонів пробився англійський "Ліверпуль", який удруге обіграв із рахунком 2:0 німецький "Лейпциг".

9 березня боротьбу в турнірі припинив італійський "Ювентус" (Турин), у якому грає Кріштіану Роналду. Перший матч у Португалії проти місцевого "Порту" завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

У Турині команди завершили основний час поєдинку тими самими 2:1, але на користь "Ювентуса", і арбітр призначив додатковий час. Команди забили ще по одному м'ячу, і за рахунок голу на виїзді у чвертьфінал пройшов "Порту". Роналду не забив у цих матчах жодного разу.

Ще одним чвертьфіналістом стала 9 березня дортмундська "Боруссія" (Німеччина), за сумою двох матчів (3:2, 2:2) вона обійшла іспанську "Севілью".

Решта чвертьфіналістів визначиться наступного тижня.

Фінал Ліги чемпіонів має відбудуться 29 травня в турецькому Стамбулі.