$39.39 €42.33
weather +9 Київ

Костюк із розгромним рахунком перемогла суперницю і вийшла до чвертьфіналу турніру в Абу-Дабі

Костюк із розгромним рахунком перемогла суперницю і вийшла до чвертьфіналу турніру в Абу-Дабі Матч Костюк (на фото) і Зіданшек тривав 53 хвилини
Українка Марта Костюк здобула перемогу над тенісисткою зі Словенії Тамарою Зіданшек із рахунком 6:1, 6:1.

Українка Марта Костюк вийшла до чвертьфіналу тенісного турніру WTA в Абу-Дабі (ОАЕ), здобувши перемогу над суперницею з Словенії Тамарою Зіданшек, повідомив сайт WTA.

Матч тривав 53 хвилини і завершився з рахунком 6:1, 6:1.

Як повідомляє "Великий теніс України", суперницею української тенісистки у чвертьфіналі стане іспанка Сара Соррібес Тормо, яка обіграла в третьому колі чемпіонату росіянку Анастасію Гасанову.

До третього кола турніру в Абу-Дабі вийшла також перша ракетка України Еліна Світоліна. Її суперницею буде Катерина Александрова з Росії, яка посідає 33-тю сходинку у світовому рейтингу. Гру проведуть п'ятим запуском на центральному корті.