$41.19 €45.70
weather +22 Київ
languages

"Кривбас" пропустив від "Бетіса" три м'ячі за три хвилини й вилетів із Ліги конференцій

"Кривбас" пропустив від "Бетіса" три м'ячі за три хвилини й вилетів із Ліги конференцій "Кривбас" (у червоній формі) не зміг забити супернику жодного м'яча

29 серпня в матчі-відповіді плей-оф відбору Ліги конференцій футбольний клуб "Кривбас" із Кривого Рогу розгромно програв іспанській команді "Бетіс" (Севілья) на її полі. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перша гра 22 серпня завершилася перемогою "Бетіса" з рахунком 2:0, й українській команді потрібно було, як то кажуть, стрибнути вище голови, щоб поборотися за продовження боротьби в турнірі.

Однак іспанський клуб не дав змоги "Кривбасу" забити бодай один м'яч, водночас сам забив тричі за три хвилини.

На 40-й хвилині Айтор Руїбаль відкрив рахунок, а на 41-й і 43-й його довів до розгромного марокканський легіонер "Бетіса" Абде Еззалзулі.

Підсумковий результат матчу – 3:0 на користь іспанського клубу, протистояння загалом – 5:0, і "Кривбас" припиняє боротьбу в Єврокубках.

"Кривбас" цьогоріч дебютував у єврокубках, але в Лізі Європи двічі програв чеській "Вікторії" (Плзень) – 1:2, 0:1 – на етапі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, тому перейшов до Ліги конференцій.

Фінал Ліги конференцій УЄФА сезону 2024/2025 відбудеться 28 травня 2025 року у Вроцлаві (Польща).