$41.13 €45.30
weather +21 Київ
languages

"Кривбас" вдруге програв у Лізі Європи УЄФА й покинув турнір

"Кривбас" вдруге програв у Лізі Європи УЄФА й покинув турнір На полі "Вікторії" "Кривбас" (у білій формі) забити не зміг

15 серпня криворізький футбольний клуб "Кривбас" у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи програв чеській "Вікторії" (Плзень). Про це повідомляє сайт УЄФА.

Дебютний матч у Лізі Європи (формально "на своєму полі" в Кошице) команда з Дніпропетровської області програла минулого тижня з рахунком 1:2, і на стадіоні у Плзені мала виграти, щоб пройти далі в турнірі.

Перший тайм завершився без змін у рахунку, а у другому таймі, на 52-й хвилині, гравець "Вікторії" Даніел Вашулін забив у ворота "Кривбасу". Він забивав і в першому матчі.

Про гру української команди "Террикон" написав так: "Беззубо в атаці".

Підсумковий результат – 1:0 на користь "Вікторії" за підсумками поєдинку й 3:1 – за підсумками двох матчів.

Отже, "Кривбас" припиняє боротьбу за перемогу в Лізі Європи УЄФА, а чеський клуб проходить у плей-оф раунд відбору.

Фінал Ліги Європи сезону 2024/2025 відбудеться 21 травня в Більбао (Іспанія).

Лігу Європи попереднього сезону виграла італійська "Аталанта".