$41.02 €44.41
weather +18 Київ
languages

Олімпіада 2024. Футбольна збірна України завершила виступ на Іграх, програвши Аргентині

Олімпіада 2024. Футбольна збірна України завершила виступ на Іграх, програвши Аргентині Українці з рахунком 0:2 програли команді Аргентини

Олімпійська збірна України з рахунком 0:2 програла команді Аргентини під час третього туру футбольного турніру Ігор у Парижі у групі В. Про це повідомляють на сайті Олімпіади 2024.

Обидва м'ячі українці пропустили після перерви.

На 47-й хвилині забив Тьяго Альмада, а в доданий арбітром до другого тайму час – Клаудіо Ечеверрі.

В іншому поєдинку групи В збірна Марокко обіграла команду Іраку з рахунком 3:0, наголошують на сайті Ігор.

Отже, збірна України, набравши три очки, завершила виступ на дебютних для команди Олімпійських іграх. У плей-оф від групи В вийшли Марокко й Аргентина.

Олімпійський футбольний турнір відбувається з 24 липня до 9 серпня у семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці й Нанті.

У першому турі українська збірна програла Іраку з рахунком 1:2, а у другому – з рахунком 2:1 перемогла Марокко.