$41.21 €44.70
weather +19 Київ
languages

Україна програла Іраку в дебютному поєдинку футбольного турніру Олімпіади 2024

Україна програла Іраку в дебютному поєдинку футбольного турніру Олімпіади 2024 Україна дебютувала на футбольному турнірі Олімпіад

Олімпійська збірна України з футболу 24 липня з рахунком 1:2 програла команді Іраку в дебютному поєдинку на Олімпіаді 2024 у групі В. Про це повідомляють на сайті Ігор у Парижі.

Українці першими відкрили рахунок у матчі – на 53-й хвилині Валентин Рубчинський відправив м'яч у сітку після розіграшу стандарту. Його гол став першим для збірної України на Олімпіадах.

На 57-й хвилині Ірак зрівняв рахунок із пенальті, відзначився Аймен Хуссейн.

А на 75-й Алі Джасім забив другий м'яч у ворота України.

Наступний поєдинок українська збірна зіграє 27 липня в Сент-Етьєні проти команди Марокко, яка сенсаційно перемогла Аргентину (2:1).

У липні минулого року, перемігши Францію (3:1) у чвертьфінальному матчі Євро 2023 (U21), молодіжна збірна України досягла історичного успіху – виборола для країни право вперше виступити на футбольному турнірі Олімпіади.

Олімпійський футбольний турнір проводитимуть із 24 липня до 9 серпня в семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці й Нанті.

Збірна України (одна із 16 учасниць футбольного турніру) потрапила у групу В разом з Аргентиною, Марокко й Іраком.