$41.09 €44.63
weather +21 Київ
languages

Україна в матчі з видаленням і пенальті вирвала перемогу в Марокко на футбольному турнірі Олімпіади 2024. Відео Україна перемогла Марокко з рахунком 2:1

Олімпійська збірна України у другому поєдинку футбольного турніру Олімпіади 2024 у групі В вирвала перемогу в команди Марокко, граючи в меншості. Відеозапис матчу опублікувало в YouTube "Суспільне".

Українці відкрили рахунок у матчі на 22-й хвилині – із передачі Максима Брагару забив Дмитро Криськів.

Команда Марокко відігралася після перерви з пенальті. На 59-й хвилині зустрічі Володимир Салюк сфолив у власному штрафному, за що дістав червону картку і видалення. 11-метровий удар у марокканців реалізував Суф'ян Раїмі, 1:1.

Граючи в меншості, команда України вирвала перемогу на восьмій доданій арбітром до другого тайму хвилині – відзначився Ігор Краснопір.

2:1 – перша в історії перемога України на футбольному турнірі Олімпіад.

В іншому поєдинку групи В збірна Аргентини була сильнішою за Ірак, 3:1, зазначають на сайті Ігор.

За підсумками двох турів у чотирьох команд групи В однакова кількість очок – по три. За додатковими показниками українці посідають третю позицію.

Свій наступний поєдинок олімпійська збірна України зіграє в Ліоні проти команди Аргентини ввечері 30 липня.

Олімпійський футбольний турнір відбудеться із 24 липня до 9 серпня в семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці й Нанті.

У першому турі групи В Україна програла Іраку з рахунком 1:2.