$39.60 €42.44

Ліга чемпіонів: "Боруссія" програла перенесений через вибух матч

Ліга чемпіонів: "Боруссія" програла перенесений через вибух матч Футболісти "Боруссії" підтримали свого партнера по команді Марка Бартра, який постраждав під час вибуху

Матч між "Боруссією" (Дортмунд) і французьким "Монако" проходив наступного дня після вибухів біля автобуса німецької команди дорогою до стадіону.

"Боруссія" (Дортмунд) у домашньому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА програла французькому "Монако" з рахунком 2:3, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Матч відбувався наступного дня після вибухів біля автобуса "Боруссії" дорогою до стадіону. Захисник "Боруссії" Марк Бартра зазнав поранень і був прооперований.

Поєдинок мав відбутися напередодні, але його перенесли задля безпеки.

Гості могли відкрити рахунок на 17-й хвилині, але Фабіньо не реалізував пенальті. Попри це, через дві хвилини, на 19-й, французи все ж реалізували свою перевагу. Відкрив рахунок точним ударом Кіліан Мбаппе. А на 35-й хвилині гравець "Боруссії" Свен Бендер після навісу зі кромки поля зрізав м'яч у ворота своєї команди – 0:2.
У другому таймі Усман Дембеле скоротив перевагу гостей до мінімуму, 1:2. Але, через 22 хвилини, на 79-й, Мбалле виконав дубль і відновив перевагу своєї команди у два голи.

Риску під матчем підвів Сіндзі Кагава, який забив другий гол у складі "Боруссії" – 2:3.

Матч-відповідь відбудеться 19 квітня.

11 квітня відбувся один чвертьфінальний матч. Італійський "Ювентус" розгромив удома іспанську "Барселону" з рахунком 3:0.