$39.22 €42.36

Ліга чемпіонів. "Динамо" розгромно програло "Барселоні"

Ліга чемпіонів. "Динамо" розгромно програло "Барселоні" "Динамо" пропустило чотири голи у другому таймі

Завдяки перемозі над київським "Динамо" іспанська "Барселона" достроково вийшла у плей-оф Ліги чемпіонів.

Київське "Динамо" в матчі четвертого кола Ліги чемпіонів розгромно поступилося каталонській "Барселоні". Як повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН", поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 0:4.

Усі голи команда Мірчі Луческу пропустила у другому таймі: на 52-й хвилині американець Сержіньйо Дест відкрив рахунок, данець Мартін Брейтвейт на 57-й і 70-й хвилинах зміцнив перевагу каталонців, а французький форвард Антуан Грізманн на другій компенсованій хвилині встановив підсумковий рахунок.

Після чотирьох зіграних поєдинків "Динамо" посідає третє місце у групі G (у киян, як і в угорського "Ференцвароша", одне очко). "Барселона" із 12 очками посідає перше місце й уже гарантувала собі вихід із групи. На другому місці – туринський "Ювентус" із дев'ятьма очками.