$39.61 €42.74
weather +13 Київ

Ліга націй УЄФА. В "українській" групі Іспанія завдала рекордної поразки Німеччині

Ліга націй УЄФА. В "українській" групі Іспанія завдала рекордної поразки Німеччині Іспанці (у темних футболках) забили німцям шість м'ячів без відповіді

Футбольна збірна Іспанії виграла в німецької з рахунком 6:0 і вийшла в плей-оф Ліги націй із групи, у якій грає збірна України.

17 листопада в останньому турі групи А4 Ліги націй УЄФА збірна Іспанії виграла у збірної Німеччини вирішальний матч за вихід у фінальну частину турніру. Про це повідомив сайт УЄФА.

Гра відбувалася в іспанській Севільї.

Перед поєдинком у групі, у якій також грають Україна та Швейцарія, лідирувала Німеччина з відривом від Іспанії в одне очко, німцям було досить нічиєї.

Однак іспанці забили в кожному таймі по три м'ячі і жодного не пропустили у свої ворота. Забивали Альваро Мората (17-та хвилина), Ферран Торрес (33-тя, 55-та і 71-ша хвилини), Родріго Ернандес (38-ма хвилина) І Мікель Оярсабаль (89-та хвилина).

Підсумковий рахунок – 6:0 – став для Німеччини рекордною поразкою, зазначає УЄФА.

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев заявив після матчу, що це був "украй невдалий день".

"Нічого не працювало. Ні атака, ні оборона. Після першого пропущеного гола ми кинули всі наші ідеї й концепції, безцільно бігали туди-сюди, забули про організацію, залишали вільні зони. Сьогодні це було схоже на смерть", – прокоментував він.

Отже, до фінальної частини Ліги націй вийшла Іспанія, Німеччина посіла друге місце. Хто покине елітний дивізіон Ліги націй, стане відомо після рішення щодо матчу Швейцарія – Україна, який скасували через спалах коронавірусу в українській збірній.