$39.60 €42.44
weather +15 Київ

Магучіх перемогла на етапі "Діамантової ліги", повторивши найкращий результат сезону у світі Магучіх підкорила планку на висоті 2,02 м

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала переможницею етапу "Діамантової ліги" в китайському Сямені у змаганнях зі стрибків у висоту. Про це 2 вересня повідомляють на сайті найпрестижнішої легкоатлетичної серії.

Магучіх підкорила планку на висоті 2,02 м, отже, вона повторила найкращий результат сезону у світі.

Завдяки перемозі в Сямені українка достроково пройшла у фінал сезону "Діамантової ліги", який відбудеться 16–17 вересня в Юджині (США).

Як зазначили у НОК України, Магучіх учетверте сходить на п'єдестал "Діамантової ліги" цього року, раніше вона перемагала на етапі в Рабаті, а також здобула бронзу на змаганнях серії в Лозанні й Монако.

Змагання в китайському Сямені стали першим стартом для Магучіх після тріумфу на чемпіонаті світу в Будапешті 27 серпня.

Торік українка перемогла у фіналі "Діамантової ліги".