$41.09 €44.63
weather +21 Київ
languages

Магучіх удруге поспіль стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту

Магучіх удруге поспіль стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту Магучіх здобула перемогу, стрибнувши на 2,01 м

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх 9 червня завоювала титул чемпіонки Європи зі стрибків у висоту. Про це повідомляє "Суспільне".

У фіналі чемпіонату 22-річна спортсменка захистила звання чемпіонки, яке вперше виборола у 2022 році.

Фінал стрибків у висоту розпочався з висоти 1,82 м. Магучіх розпочинала змагання з планки 1,90 м. Наступна планка була 1,93 м, третя – медальна – 1,95 м. Магучіх здолала її з першої спроби, а українка Ірина Геращенко, яка посіла третє місце, – з другої.

Трійка лідерів після змагання має такий вигляд:

• Ярослава Магучіх (Україна) – 2,01 м;
  • Ангеліна Топіч (Сербія) – 1,97 м;
  • Ірина Геращенко (Україна) – 1,95 м.

Магучіх могла не виступити у фіналі чемпіонату Європи з легкої атлетики, зазначає видання. Після виступу у кваліфікації українська стрибунка повідомила, що мала ушкодження ноги, яке дістала на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі.

Магучіх – третя в історії стрибунка у висоту, яка здобула понад дві нагороди на чемпіонатах Європи, нагадує "Суспільне". Перед цим таке вдавалося лише іспанці Рут Бейтії (тричі) і румунці Йоланді Балаш.

Геращенко вперше в кар'єрі здобула медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики на відкритому повітрі. Перед цим вона вигравала "срібло" на Євро 2021 у приміщенні.