$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Українка Магучіх виборола срібло на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту

Українка Магучіх виборола срібло на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту Магучіх посіла друге місце з результатом 1,97 м

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх посіла друге місце на чемпіонаті світу в шотландському місті Глазго, який відбувався 1 березня. Про це повідомила Федерація легкої атлетики України.

Магучіх почала змагання у приміщенні з висоти 1,92 м. Кожну висоту вона долала з першої спроби, однак висоти 1,99 м підкорити не змогла. У підсумку українка посіла друге місце з результатом 1,97 м.

Натомість одна з основних суперниць Магучіх, австралійка Нікола Оліслагерс, узяла висоту 1,99 м із третьої спроби і стала золотою призеркою змагань. Словенка Ліа Апостоловскі посіла третє місце (1,95 м).

"Старт сезону був кращим, ніж його завершення. Насправді відчуття після змагань змішані. Але я рада медалі, адже кожна нагорода важлива", – прокоментувала свій виступ Магучіх.

Інша українка Юлія Левченко вирішила починати змагання зі стартової висоти 1,84 м і подолала її. Досить вдалою була і перша спроба стрибнути на 1,88 м, але планка не встояла, отже, висоти подолати їй не вдалося. Дві наступні спроби також виявилися невдалими.

Магучіх – найкраща спортсменка України 2023 року за версією НОК. У серпні Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту на свіжому повітрі. У вересні – вдруге поспіль перемогла у фіналі "Діамантової ліги" в дисципліні "стрибки у висоту".

На Олімпійських іграх 2020 року в Токіо Магучіх виборола бронзову медаль у змаганнях зі стрибків у висоту з результатом 2,00 м.

Особистий рекорд Магучіх на змаганнях у приміщенні – 2,06 м, його вона встановила 2021 року. Її особистий рекорд у стрибках у висоту на свіжому повітрі – 2,05 м.