$39.39 €42.33
weather +9 Київ

Магучіх перемогла на легкоатлетичних змаганнях у США і намагалася покращити результат сезону у світі

Магучіх перемогла на легкоатлетичних змаганнях у США і намагалася покращити результат сезону у світі Магучіх намагалась взяти висоту 2,05, але не змогла

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх перемогла на змаганнях золотої серії Світового легкоатлетичного туру в Нью-Йорку. Про це 11 лютого проінформувала Федерація легкої атлетики України.

На змагання у Нью-Йорку Магучіх поїхала після перемоги на легкоатлетичному турнірі в німецькому Котбусі, де вона встановила рекорд турніру й продемонструвала найкращий результат сезону у світі – 2,04 м.

"Основною суперницею українки у США була американка Вашті Каннінгем. Проте, подолавши 1,97 м, перелетіти ще й 2,00 їй не вдалося. На відміну від Магучіх. Ярослава подолала їх з третьої спроби, забезпечила собі перемогу й встановила рекорд змагань", – ідеться в повідомленні.

У Федерації легкої атлетики України зазначили, що Магучіх була "надзвичайно близькою" до подолання висоти 2,05 метрів із першої спроби, але "перед другою Магучіх довелося зробити вимушену паузу під час звучання гімну США на арені й два наступні стрибки так і не принесли їй успіху на цій висоті".

Стрибок, який дав можливість Магучіх виграти змагання у Нью-Йорку, показав у Telegram Національний олімпійський комітет України.

Магучіх – найкраща спортсменка України 2023 року за версією НОК. У серпні Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту на свіжому повітрі. У вересні – удруге поспіль перемогла у фіналі "Діамантової ліги" в дисципліні "стрибки у висоту".

На Олімпійських іграх 2020 року в Токіо Магучіх виборола бронзову медаль у змаганнях зі стрибків у висоту з результатом 2,00 м.

Особистий рекорд Магучіх на змаганнях у приміщенні – 2,06 м, його вона встановила 2021 року. Її особистий рекорд у стрибках у висоту на свіжому повітрі – 2,05 м.