$39.66 €42.49
weather +21 Київ

Молодіжна збірна України зіграла внічию з Іспанією і з другого місця вийшла у плей-оф футбольного Євро

Молодіжна збірна України зіграла внічию з Іспанією і з другого місця вийшла у плей-оф футбольного Євро Із групи молодіжна збірна України вийшла достроково

27 червня у Бухаресті молодіжна збірна України з футболу (U21) не змогла переграти збірну Іспанії у матчі фінального турніру чемпіонату Європи у групі B. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Це був останній матч у групі, з якої обидві команди вже вийшли достроково, після другого туру. Вирішували питання, хто посяде перше місце.

Українці відкрили рахунок на 43-й хвилині, м'яч забив Богдан В'юнник, який грає за австрійський "Грацер".

Перед цим іспанці забили, але цього гола не зарахували, оскільки суддя вирішив, що футболіст іспанської збірної вибив м'яч із рук українського воротаря Руслана Нещерета ("Динамо").

На 49-й хвилині рахунок зрівнявся: українці вибивали м'яч зі свого штрафного майданчика, але він влучив в українця Івана Желізка ("Валмієра", Латвія) і влетів у ворота Нещерета.

На 81-й хвилині команда Руслана Ротаня заробила пенальті, і Георгій Судаков із донецького "Шахтаря" реалізував його.

Українська збірна не втримала переможного рахунку. На 90-й хвилині свого шансу забити не втратив іспанець Абель Руїс.

Поєдинок завершився з результатом 2:2.

Отже, українська команда набрала сім очок, як і іспанська, але завдяки різниці забитих та пропущених м'ячів посіла друге місце у групі В.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Суперник українців у чвертьфіналі молодіжного Євро визначиться згодом. Це може бути Франція, Італія або Швейцарія.

Фінальний турнір Євро 2023 (U21) відбувається у Грузії та Румунії з 21 червня до 8 липня.

У попередніх матчах збірна України обіграла збірні Хорватії (2:0) та Румунії (1:0).