$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу виграла Німеччина

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу виграла Німеччина Фінал відбувся в Любляні
6 червня у фіналі чемпіонату Європи з футболу 2021 року серед футболістів віком до 21 року збірна Німеччина виграла в Португалії. Про це поінформував офіційний сайт УЄФА.

Поєдинок відбувся на стадіоні в Любляні (Словенія).

Рахунок відкрив на 49-й хвилині німець Лукас Нмечі, його м'яч став єдиним у матчі. Підсумковий рахунок – 1:0.

Німеччина стала триразовим чемпіоном Європи. Більше перемог тільки в Іспанії та Італії – по п'ять.

Молодіжний Євро 2021 проводили на восьми стадіонах у Словенії та Угорщині. Уперше в його фінальній частині брало участь 16 команд.

У чвертьфіналі Німеччина обіграла Данію (2:2 в основний час і 6:5 за пенальті), а в півфіналі – Нідерланди (2:1).

Збірна України не пробилася до фінальної частини турніру.