$39.57 €42.16
weather +16 Київ

Нідерланди обіграли Австрію. Тепер Україні для виходу у плей-оф досить нічиєї

Нідерланди обіграли Австрію. Тепер Україні для виходу у плей-оф досить нічиєї Нідерланди гарантували собі вихід у плей-оф Євро 2020
Національна збірна Нідерландів обіграла збірну Австрії на чемпіонаті Європи 2020 року, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Матч другого кола групи C завершився з рахунком 2:0 на користь номінальних господарів поля.

Голи у складі збірної Нідерландів забивали Мемфіс Депай (на 11-й хвилині з пенальті) і Дензел Дюмфріс (66-та хвилина).

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Гол Депая. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Гол Дюмфріса. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Отже, після двох раундів групового етапу Євро 2020 Нідерланди гарантували собі вихід у плей-оф із першого місця.

За друге місце у групі C поборються збірні України (після двох турів посідає друге місце у групі) та Австрії (третє місце). Їхня очна зустріч відбудеться 21 червня. Для виходу в наступний етап чемпіонату Європи Україні необхідна перемога або нічия з будь-яким рахунком.

Нідерланди стали третьою командою, яка гарантувала собі вихід у плей-оф за підсумками двох турів групового раунду. В 1/8 фіналу Євро 2020 також зіграють Італія та Бельгія.

Матчі другого туру у групах D-F відбудуться 18–19 червня.