$39.60 €42.44
weather +14 Київ

Олімпіада 2018. Український саночник Мандзій злетів із санок і за результатами двох заїздів посідає останнє місце Мандзій упав із санок
Скріншот: olympics.suspilne.media

За підсумками перших двох заїздів український саночник Антон Дукач займає 26-те місце, Андрій Мандзій – 40-ве.

10 лютого відбулися перші два заїзди в санному спорті на Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані. У них узяли участь українські саночники Антон Дукач й Андрій Мандзій, повідомляють на сайті Олімпіади.

У першому заїзді українці показали не дуже добрі результати – Дукач прийшов до фінішу 27-м.

Мандзій неправильно увійшов у поворот, через що злетів із санок, але повернувся на трасу й завершив спробу. У підсумку він програв лідеру 15,283 секунди та посів останнє, 40-ве, місце.

Другий заїзд Дукач провів краще, показавши 21-й результат, завдяки чому піднявся на загальне 26-те місце після двох спроб.

Мандзій у другій спробі посів 25-те місце, але все одно перебуває на останній сходинці загального заліку.

Лідирує у змаганнях Фелікс Лох із Німеччини.

11 лютого відбудуться третій і четвертий заїзди, за підсумками яких буде розіграно медалі в цій дисципліні. Старт – о 13.00 за Києвом.

9 лютого в південнокорейському Пхьончхані відбулася церемонія відкриття зимової Олімпіади. Ігри триватимуть до 25 лютого. Загалом від України на Олімпіаді виступить 33 спортсмени в дев'ятьох із 15 видів спорту. Український прапор під час церемонії несла капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна.