$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Олімпіада 2018. Український скелетоніст іде 15-м після двох заїздів

Олімпіада 2018. Український скелетоніст іде 15-м після двох заїздів Гераскевич став першим українським представником у скелетоні на Олімпіадах

Владислав Гераскевич став першим представником України в історії олімпійських змагань зі скелетону.

На зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані стартували змагання зі скелетону. Після двох заїздів Владислав Гераскевич з України посідає 15-те місце, повідомляє офіційний сайт Олімпіади.

Найкращі 20 спортсменів за підсумками трьох спроб візьмуть участь у фінальному заїзді 16 лютого.