Паралімпіада 2018. До складу збірної України увійшло 33 спортсмени

Паралімпіада 2018. До складу збірної України увійшло 33 спортсмени Пхьончхан готується прийняти Паралімпіаду

9 березня у Пхьончхані відкриваються XII зимові Паралімпійські ігри, у яких ушосте візьме участь українська збірна. Українці змагатимуться у трьох видах спорту.

33 спортсмени увійшли до складу збірної України, яка візьме участь у XII зимових Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані. Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту України.

Українці змагатимуться у трьох видах програми: лижних гонках, біатлоні і гірських лижах.

У прес-службі Національного паралімпійського комітету України виданню "ГОРДОН" уточнили, що 10 спортсменів, які увійшли до складу команди, – це лідери, або гайди, які супроводжують незрячих спортсменів та атлетів із вадами зору на лижній трасі під час змагань.

Зимова Паралімпіада пройде в Пхьончхані з 9-го до 18 березня. Україна вшосте візьме участь у цих змаганнях.

На Іграх 2014 року в Сочі українські паралімпійці завоювали 25 медалей, посівши четверте місце в загальнокомандному заліку.