$39.63 €42.29
weather +12 Київ

Переможця Ліги націй УЄФА визначили в серії пенальті, ним стала збірна Іспанії

Переможця Ліги націй УЄФА визначили в серії пенальті, ним стала збірна Іспанії Матч відбувся у Роттердамі

18 червня в Роттердамі (Нідерланди) у фінальному поєдинку Ліги націй УЄФА збірна Іспанії виграла у збірної Хорватії і стала переможцем турніру. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів, а статистика дій команд була фактично рівною: володіння м'ячем – 51% в іспанців проти 49% у хорватів, кількість атак – по 20, точність пасу – 90%.

На початку другого тайму іспанці активізувалися і за вісім хвилин довели свою перевагу у володінні м'ячем до співвідношення 54% проти 46%. Однак в основний час поєдинку м'ячів так і не забили, а згадане співвідношення повернулося до 51% проти 49%.

Додаткові два тайми на рахунок не вплинули, хоча статистика атак ще більше змінилася на користь іспанців – 62 проти 46 у хорватів.

Результат фінального матчу вирішила серія пенальті. Її краще виконали іспанці.

Підсумковий результат – 0:0, 5:4.

У матчі за третє місце Ліги націй, який відбувся раніше в нідерландському місті Енсхеде, збірна Італії з рахунком 3:2 обіграла збірну Нідерландів і вдруге поспіль стала "бронзовою" командою турніру.

Збірна України в Лізі націй УЄФА сезону 2022/2023 грала у другому дивізіоні, у групі B1, і посіла у квартеті друге місце після Шотландії, яка й здобула право наступного сезону грати у вищому дивізіоні.