$39.38 €42.31
weather +6 Київ

Полтавська "Ворскла" вилетіла з Ліги конференцій УЄФА, поступившись першому ж супернику

Полтавська "Ворскла" вилетіла з Ліги конференцій УЄФА, поступившись першому ж супернику "Ворскла" (у білій формі) пропустила три м'ячі
29 липня футбольний клуб "Ворскла" з Полтави завершив виступи в Лізі конференцій, програвши вже на стадії другого відбіркового раунду. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Після виїзної нічиєї 2:2 українській команді потрібно було вигравати в Полтаві в матчі-відповіді проти фінського КуПС.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів, а на початку другого за сім хвилин було забито відразу три: Олів'є Тілль (на 48-й хвилині) вивів "Ворсклу" вперед, Джордан Себбан (на 49-й хвилині) зрівняв рахунок, а Олександр Скляр (на 55-й хвилині) знову зробив його на користь полтавської команди.

"Ворсклу" результат 2:1 влаштовував, однак на третій компенсованій хвилині КуПС забив (відзначився Урхо Ніссіля) і перевів поєдинок у додатковий час.

На початку першого екстратайму Богдана Кушніренка видалили й "Ворскла" залишилася вдесятьох. На 111-й хвилині матчу гравець фінського клубу Рангель точним ударом вивів КуПС у наступне коло відбору в Лізі конференцій УЄФА – гостьові 3:2.

Статистика УЄФА свідчить, що за весь матч "Ворскла" завдала по воротах суперника 12 ударів, як і КуПС, але у стовп воріт м'яч летів рідше – п'ять проти восьми у фінів.

Головний тренер полтавської команди Юрій Максимов не прийшов на післяматчеву пресконференцію, повідомив у Facebook полтавський журналіст Владислав Власенко.