$41.09 €44.63
weather +29 Київ
languages

"Шахтар" не виграв жодного матчу в групі Ліги чемпіонів. В останньому турі "гірники" упустили перемогу над "Шерифом" "Шахтар" посів останнє місце у групі D Ліги чемпіонів
Донецький "Шахтар" зіграв унічию (1:1) у матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів, у Києві на НСК "Олімпійський" віцечемпіон України упустив перемогу над клубом "Шериф" із Тирасполя. Про це 7 грудня повідомляють на сайті Спілки європейських футбольних асоціацій.

Маючи багато моментів, щоб відзначитися, "Шахтар" забив перед перервою в матчі. На 42-й хвилині поєдинку Фернандо з передачі Сергія Кривцова в падінні проштовхнув м'яч у дальній правий кут воріт суперника.

"Шериф" українського тренера Юрія Вернидуба відігрався у доданий до другого тайму час. Перед фінальним свистком про закінчення поєдинку рахунок зрівняв Бобан Ніколов – 1:1.

В іншому матчі групи D мадридський "Реал" із рахунком 2:0 переміг міланський "Інтер" (Італія), зазначено на сайті УЄФА.

Отже, набравши в підсумку 15 очок у шести поєдинках, іспанський клуб фінішував на першому місці у квартеті D, "Інтер" другий – 10 балів. Обидва клуби зіграють у плей-оф Ліги чемпіонів.

Третє місце посів "Шериф" – сім очок, команда з Тирасполя продовжить виступ у Лізі Європи.

"Шахтар", двічі зігравши внічию та програвши чотири матчі, фінішував на останньому, четвертому місці.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

У першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" із рахунком 0:2 поступився в Тирасполі "Шерифу". У другому матчі "гірники" зіграли внічию 0:0 у Києві проти "Інтера", у третьому з розгромним рахунком 0:5 поступилися "Реалу" на НСК "Олімпійський", у четвертому знову програли "Реалу" (2:1), у п'ятому поступилися "Інтеру" (0:2).