$39.47 €42.18
weather +17 Київ

"Шахтар" поступився "Шерифу" в першому турі Ліги чемпіонів

"Шахтар" поступився "Шерифу" в першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" не зміг забити "Шерифу" у Тирасполі
Донецький "Шахтар" стартував із поразки у груповому раунді футбольної Ліги чемпіонів, у Тирасполі команда тренера Роберто Де Дзербі програла місцевому клубу "Шериф", повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій 15 вересня.

Віцечемпіон України пропустив двічі – по голу в кожному з таймів.

На 16-й хвилині матчу "гірники" обрізалися в центрі поля, гравці "Шерифа" швидко організували контрвипад, а навіс Крістіано з лівого флангу зльоту реалізував Адама Траоре, 1:0.

Після перерви господарі поля подвоїли рахунок матчу. На 62-й хвилині гри другий асист записав на свій рахунок Крістіано, цього разу на його передачу відгукнувся Момо Янсане, який вийшов на заміну, він без перешкод замкнув головою подачу бразильця, 2:0. Більше голів команди не забивали.

Згідно з клубним рейтингом УЄФА, "Шахтар" у груповому раунді Ліги чемпіонів програв найслабкішому з трьох своїх суперників у квартеті D. Тренує клуб із Тирасполя український наставник Юрій Вернидуб.

У другому поєдинку (після матчу "Шахтаря") у Мілані грали "Інтер" і мадридський "Реал".

У матчі другого туру групи D Ліги чемпіонів "Шахтар" 28 вересня зіграє у Києві на НСК "Олімпійський" проти "Інтера". В історії турніру команди провели між собою чотири матчі: один раз перемагав клуб із Мілана, тричі поєдинок суперників закінчився внічию.