$39.39 €42.33
weather +11 Київ

"Шахтар" розгромив у Києві "Динамо" Луческу

"Шахтар" розгромив у Києві "Динамо" Луческу "Шахтар" забив три м'ячі

Донецький "Шахтар" виграв у київського "Динамо" в межах української Прем'єр-ліги.

8 листопада в дев'ятому турі української Прем'єр-ліги (УПЛ) донецький "Шахтар" із рахунком 3:0 обіграв київське "Динамо". Про це передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Поєдинок відбувався на НСК "Олімпійський" у Києві.

На 34-й хвилині матчу після помилки на виході голкіпера киян Руслана Нещерета м'яч забив Жуніор Мораєс. У другому таймі забивали гравці "Шахтаря" Маркос Антоніо (66-та хвилина) та Алан Патрік (73-тя).

Із 45-ї хвилини "Динамо" грало в меншості у зв'язку з видаленням Сергія Сидорчука.

Головним тренером "Динамо" є колишній наставник "Шахтаря" Мірча Луческу. Перед матчем своєї нової команди зі старою він зіткнувся з кадровими проблемами – через COVID-19 із "Шахтарем" не могло грати 12 футболістів.

Перемога донецької команди дала їй змогу набрати 19 очок, відставання "Шахтаря" від "Динамо", яке поки що лідирує, скоротилося до одного очка.