$39.67 €42.52
weather +13 Київ

"Шахтар" вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

"Шахтар" вийшов у чвертьфінал Ліги Європи "Шахтар" продовжує виступи в Лізі Європи

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" розгромив "Вольфсбург" – 3: 0.

Донецький "Шахтар" став чвертьфіналістом Ліги Європи, обігравши в матчі-відповіді 1/8 фіналу "Вольфсбург" (Німеччина) з рахунком 3: 0, передає кореспондент "ГОРДОН".

Матч відбувся на НСК "Олімпійський" у Києві без глядачів.

На 66-й хвилині арбітр вилучив гравця "Шахтаря" Давида Хочолаву, але на 70-й склади зрівнялися: червону у складі гостей дістав Джон Брукс.

На 89-й хвилині Жуніор Мораєс вивів "гірників" уперед, а в компенсований час Манор Соломон і той самий Мораєс забили ще два м'ячі.

За сумою двох матчів "Шахтар" здобув перемогу з рахунком 5: 1.

"ГОРДОН" вів онлайн-трансляцію з "Олімпійського".

11 серпня в 1/4 фіналу чемпіони України зіграють із переможцем пари "Базель" (Швейцарія) – "Айнтрахт" (Німеччина).