$39.38 €42.31
weather +8 Київ

Світоліна на старті сезону під керівництвом нового тренера поступилася 130-й ракетці світу з Росії

Світоліна на старті сезону під керівництвом нового тренера поступилася 130-й ракетці світу з Росії Востаннє Світоліна програвала суперниці не з першої сотні в жовтні 2020 року
Українська тенісистка Еліна Світоліна (№15 Жіночої тенісної асоціації, WTA) програла Анастасії Гасановій (№130 WTA) із Росії стартовий матч на турнірі WTA 500 в Аделаїді (Австралія). Про це 4 січня повідомляють на сайті асоціації.

У поєдинку першого раунду Світоліна, сіяна на турнірі під восьмим номером, поступилася Гасановій у трьох сетах – спочатку виграла перший (7:5), а потім програла у двох наступних (4:6, 3:6). Матч тривав трохи більше ніж дві з половиною години.

Це була перша зустріч тенісисток на турнірах під егідою WTA.

Для Світоліної ця поразка – третя у стартовому матчі року за останні чотири сезони, пише "Великий теніс України".

Востаннє українка програвала суперниці не з першої сотні в жовтні 2020 року, поступившись Наді Подоросці з Аргентини (тоді – №131 WTA) в 1/4 фіналу Roland Garros, зазначає Sport.ua.

Напередодні старту тенісного сезону Світоліна відрекомендувала нового тренера та свою команду. Наставником українки став латвієць Андіс Юшка. Він змінив британця Ендрю Беттлса, з яким Світоліна співпрацювала п'ять років, завоювавши 11 титулів.

Крім Юшка, до складу команди Світоліної увійшли австрійський тренер-консультант Гюнтер Бреснік (він також тренує чоловіка Еліни – Гаеля Монфіса) та наставник із фізпідготовки Юрій Жураковський.

Турнір Adelaide International триватиме з 3-го до 9 січня на хардовому покритті, призовий фонд змагань становить приблизно $704 тис.