$39.22 €42.36

Світоліна виграла в американки на старті турніру Miami Masters

Світоліна виграла в американки на старті турніру Miami Masters Світоліна здобула перемогу 3:6; 7:5; 6:3
Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу над американською спортсменкою Шелбі Роджерс.

Українська тенісистка Еліна Світоліна 25 березня виграла важкий матч в 1/32 фіналу Відкритого чемпіонату Маямі (Miami Masters). Про це повідомила пресслужба Федерації тенісу України у Facebook.

У Федерації зазначили, що Світоліна починала виступи з другого кола, тому її суперниця американка Шелбі Роджерс уже встигла адаптуватися до кортів, їй це дало певну перевагу.

"Еліна виявила найкращі якості характеру і, хоча гра відверто не вдавалася, здобула перемогу 3:6, 7:5, 6:3", – повідомили в пості.

Українка Леся Цуренко, яку було заявлено у кваліфікацію, через травму ліктя відмовилася від виступів. Тенісистка Марта Костюк стартувала в основі чемпіонату Маямі, однак після COVID-19 вона не повністю відновилася. Костюк програла болгарській тенісистці Цветані Піронковій.

Miami Masters – професійний тенісний турнір, який проводять у місті Маямі-Гарденс (штат Флорида, США). Призовий фонд турніру – $9 млн.

2021 року турнір проводять із 22 березня до 4 квітня.