$40.45 €43.26
weather +33 Київ

Світоліна вилетіла з Roland Garros, програвши четвертій ракетці світу. Тепер Костюк обійде її у світовому рейтингу

Світоліна вилетіла з Roland Garros, програвши четвертій ракетці світу. Тепер Костюк обійде її у світовому рейтингу Світоліна не змогла пробитися у чвертьфінал Roland Garros

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№19 WTA) 3 червня програла матч четвертого кола одиночного розряду Відкритого чемпіонату Франції з тенісу (Roland Garros) Олені Рибакіній (№4 WTA) з Казахстану – 4:6, 3:6. Про це повідомляє сайт WTA.

Матч тривав 1 годину 9 хвилин. Рибакіна продовжила переможну серію на Roland Garros, де цьогоріч вона не віддала суперницям жодного сету.

Крім того, тенісистка з Казахстану зрівняла рахунок у поєдинках зі Світоліною (2:2). До Парижа востаннє пара зустрічалася у плей-оф за бронзу Олімпійських ігор у Токіо 2021 року, коли українка виграла в Рибакіної.

"Великий теніс України" уточнює, що Світоліна вшосте зіграла в четвертому колі Відкритого чемпіонату Франції та боролася за свій п'ятий чвертьфінал у Парижі. Торік українка поступилася у 1/4 фіналу Аріні Соболенко.

Не захистивши рейтингових очок за торішній чвертьфінал, Світоліна за підсумками Roland Garros покине двадцятку найкращих світового рейтингу і стане другою ракеткою України, пропустивши вперед Марту Костюк (№19 WTA), зазначає ВТУ.

Roland Garros проводять на ґрунтових кортах із 26 травня до 8 червня.

Загальний призовий фонд турніру (чоловіки й жінки) становить €53,5 млн. Переможці в одиночному розряді отримають €2,4 млн кожен.