$39.67 €42.52
weather +10 Київ

Світоліна стартувала перемогою на турнірі у Страсбурзі

Світоліна стартувала перемогою на турнірі у Страсбурзі Світоліна готується до Roland Garros

У двогодинному матчі українка Еліна Світоліна обіграла польську тенісистку Магду Лінетт.

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна з України виграла у матчі 1/8 фіналу турніру у Страсбурзі у польської тенісистки Магди Лінетт (№36 рейтингу WTA) – 7:6, 7:5. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації.

Вигравши перший сет на тай-брейку (7:0), Світоліна поступилася ініціативою. Лінетт вела 4:1 у другій партії з двома брейками у запасі. Але українка змогла змінити перебіг зустрічі і з наступних семи геймів виграла шість.

Гра тривала годину і 58 хвилин.

Суперницею Світоліної у чвертьфіналі буде Джил Тайхманн зі Швейцарії.

Змагання на ґрунтових кортах Страсбурга передують заключному турніру Великого шолома в сезоні 2020 року – Roland Garros.