$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Тренер про нічию українських футболістів із Казахстаном: Не знаю, що говорити. Я ж не можу забити за них

Тренер про нічию українських футболістів із Казахстаном: Не знаю, що говорити. Я ж не можу забити за них Петраков повідомив, що команда засмучена результатом гри в Казахстані
1 вересня у грі відбіркового циклу на чемпіонат світу з футболу 2022 року проти Казахстану гравці збірної України припускалися помилок, яких не роблять футболісти юнацьких збірних. Про це в ефірі телеканала "Футбол 1" заявив в.о. головного тренера української збірної Олександр Петраков.

Матч у Нур-Султані завершився нічиєю 2:2, причому останні два м'ячі команди забили одна одній у компенсований час другого тайму.

"Навіть не знаю, що говорити. На 90+3-й хвилині забиваємо м'яч, я вже радію... Одна подача – і гол. Ну не знаю. Люди грають у Лізі чемпіонів і допускають такі помилки. На юнацькому рівні, перепрошую, таких помилок не допускають. Я ж не можу забити за них. Виходять віч-на-віч і не можуть реалізувати такі моменти", – сказав він.

За словами тренера, українці "непогано грали перші 25–27 хвилин, потім втомилися, потім знову стали грати".

"Функціонально не тримають цю схему", – зробив висновок Петраков.

На післяматчевій пресконференції він зазначив, що ще вірить у вихід своєї збірної у фінальну частину чемпіонату світу, інформує сайт Української асоціації футболу (УАФ).

"Команда дуже сильно засмучена. Мені треба вивести гравців із психологічної ями, поговорити з ними", – пояснив тренер.

Петраков також анонсував розмову з гравцем, який припустився помилок у грі з Казахстаном. Прізвища тренер не вказав, зазначивши, що йдеться про досвідченого футболіста, який "сам дуже засмучений".

На матчі Україна – Казахстан Петраков уперше був у статусі в.о. головного тренера, його призначили на цю посаду в серпні.

Після гри в Казахстані українська збірна має в турнірній таблиці чотири очки після чотирьох ігор – команда жодного разу не програла і жодного разу не виграла. Усі ігри, крім останньої, завершувалися з рахунком 1:1.

Наступний матч у межах відбору на чемпіонат світу 2022 року збірна України проведе 4 вересня в Києві на НСК "Олімпійський". Суперник – лідер групи, збірна Франції. Початок поєдинку о 21.45, зазначають на сайті УАФ.