$39.60 €42.27
weather +10 Київ

Тренер Семеренко пояснив, чому біатлоністка не фінішувала в індивідуальних перегонах

Тренер Семеренко пояснив, чому біатлоністка не фінішувала в індивідуальних перегонах Семеренко через спазм не змогла бігти дистанцію
Українська біатлоністка Валентина Семеренко 7 лютого не фінішувала в індивідуальних перегонах на Олімпіаді 2022 у Пекіні, вона знялася з третього кола та покинула трасу за допомогою персоналу збірної України. Про це повідомило Суспільне.

Після перегонів головний тренер жіночої збірної з біатлону Урош Велепець розповів, що сталося із Семеренко.

"Не вистачило повітря. Розпочала добре перше коло, але потім холодне повітря. У  неї є незначна алергія на холод. Вона захлинулася, хотіла пробігти, але вже не було сенсу. Треба було раніше зійти з траси, але вона боролася до кінця", – зазначив тренер.

За його словами, зараз спортсменці краще, нею займаються лікарі.

"Падіння? Ні, не було, просто не могла бігти. Виник спазм, і вона не змогла бігти", – уточнив Велепець.

Він не уточнив, чи готуватиметься Семеренко до спринту.

Українська біатлоністка Юлія Джима 7 лютого посіла 10-те місце в індивідуальних перегонах на Олімпіаді у Пекіні. Услід за нею фінішувала ще одна українка – Ірина Петренко. Ще дві представниці України не доїхали до фінішу – Семеренко стало зле на дистанції, а Дар'я Блашко пропустила старт через коронавірус.

Зимові Олімпійські ігри проводять у Пекіні із 4-го до 20 лютого.

21 січня Національний олімпійський комітет затвердив склад української збірної на Ігри в Пекіні. Країну представить 45 спортсменів у 12 дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних перегонах, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах із трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку. Це на 12 атлетів більше, ніж на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані 2018 року.

Як зазначали в Міжнародному олімпійському комітеті, у зв'язку з пандемією коронавірусу Олімпіаду проведуть без іноземних уболівальників. Квитки на змагання в Пекіні поширюватимуть лише серед жителів материкового Китаю.

28 січня, відповідаючи на запитання депутатів у Верховній Раді, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт заявив, що на зимових Олімпійських іграх у Пекіні не варто чекати багато медалей від української збірної.