$39.22 €42.36
weather +13 Київ

Три українки зайняли весь подіум на етапі "Діамантової ліги" у змаганнях зі стрибків у висоту

Три українки зайняли весь подіум на етапі "Діамантової ліги" у змаганнях зі стрибків у висоту Переможницею змагань зі стрибків у висоту стала чемпіонка світу у приміщенні Магучіх
Три українські стрибунки у висоту посіли місця з першого по третє на етапі "Діамантової ліги" у Парижі (Франція).

Про це 18 червня повідомляють у Twitter Національного олімпійського комітету України.

Переможницею змагань стала чемпіонка світу у приміщенні Ярослава Магучіх. Вона показала найкращий результат сезону на відкритому повітрі – 2,01 м.

Другою з результатом 1,98 м фінішувала Ірина Геращенко.

Третє місце з представницею Австралії Ніколою Оліследжерс (Макдермотт) розділила Юлія Левченко, обидві легкоатлетки подолали планку на висоті 1,95 м.

Ще одна представниця України Катерина Табашник посіла шосту позицію – 1,95 м (стрибнула з другої спроби).

"Діамантова ліга" – легкоатлетичний комерційний турнір із 14 етапів. За головний приз змагань борються представники дев'яти бігових і семи технічних легкоатлетичних дисциплін як у чоловіків, так і в жінок.

Ці змагання 2010 року започаткувала Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій. "Діамантова ліга" замінила іншу серію змагань, "Золоту лігу", старти в якій відбувалися в період із 1998-го до 2009 року.