$39.60 €42.27
weather +7 Київ

У чвертьфінал турніру WTA в Італії пробилася лише одна українка

У чвертьфінал турніру WTA в Італії пробилася лише одна українка У чвертьфіналі Калініна (на фото) зіграє проти тенісистки з Бразилії
15 травня свій поєдинок 1/8 фіналу одиночного розряду представницького тенісного турніру Internazionali BNL d'Italia виграла українка Ангеліна Калініна. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Калініна (47-ма у світовому рейтингу) з рахунком 2:6, 6:2, 6:4 обіграла Медісон Кіс зі США (23-тя ракетка світу).

У чвертьфіналі українка зіграє 16 травня проти Беатріс Аддад Маї з Бразилії (15-та в рейтингу WTA).

Жіноча тенісна асоціація зазначає, що Мая і Калініна грали між собою тричі, й усі поєдинки українка виграла.

В одиночному розряді змагань в основній сітці стартувалиокрім Калініної, українки Еліна Світоліна, Даяна Ястремська (обидві програли в першому колі), Марта Костюк і Леся Цуренко (програли у третьому колі).

Internazionali BNL d'Italia проводять із 10-го до 21 травня у столиці Італії Римі на ґрунтовому покритті. Призовий фонд жіночого турніру становить майже €3,6 млн.