$39.60 €42.44
weather +10 Київ

У двох півфіналах Ліги Європи команди забили 11 м'ячів

У двох півфіналах Ліги Європи команди забили 11 м'ячів Кавані двічі забив сам і двічі асистував у матчі МЮ проти "Роми"
Англійський "Манчестер Юнайтед" здобув вольову домашню перемогу в матчі 1/2 фіналу Ліги Європи проти італійського клубу "Рома". Про це повідомляють на офіційному сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

"Червоні дияволи", як ще називають манкуніанців, програючи після першого тайму, не залишили шансів для "Роми" у другому таймі.

Клуб із Манчестера забив на дев’ятій хвилині, зробив це португалець Бруну Фернандеш із передачі Едінсона Кавані.

Але вже за шість хвилин рахунок на табло зрівнявся. Поль Погба не за правилами зіграв рукою у штрафному МЮ, пенальті у складі "Роми" реалізував Лоренцо Пеллегріні, 1:1

На 34-й хвилині гості вийшли вперед. Простріл того ж Пеллегріні замкнув Едін Джеко, 1:2 – так закінчився перший тайм матчу на стадіоні "Олд Траффорд".

Після перерви Кавані двічі відзначився сам, а на 70-й хвилині гри заробив ще пенальті. Його реалізував Фернандеш, 4:2 – на користь Манчестера.

Фернандеш із Кавані на цьому не зупинилися, асистувавши партнерам по МЮ – Погба (на 75-й хвилині) і Мейсону Грінвуду (на 86-й хвилині) відповідно.

6:2 в підсумку – у "Манчестер Юнайтед" гандикап чотири м'ячі перед матчем команд у Римі 6 травня.

Менш результативним, якщо порівнювати з грою в Манчестері, став півфінальний поєдинок іспанського клубу "Вільярреал" проти англійського "Арсеналу". У першій дуелі команд господарі поля виграли в один м'яч, зауважує сайт УЄФА.

На початку матчу Ману Трігерос вивів "Вільярреал" уперед, 1:0. До перерви рахунок подвоїв Рауль Альбіоль.

У меншості (другу жовту картку і в підсумку видалення у складі "канонірів" заробив Дані Себальос) "Арсенал" один "гостьовий" м'яч відіграв, ударом із пенальті відзначився Пепе.

Наприкінці гри склади команд зрівнялися, друге попередження і видалення в матчі дістав гравець іспанського клубу Етьєн Капу. Але на підсумковий рахунок поєдинку це не вплинуло.

2:1 – на користь "Вільярреала". У цьому протистоянні команд усе вирішиться в Лондоні 6 травня.