$39.60 €42.27
weather +8 Київ

У матчі-відкритті чемпіонату світу з футболу Катар програв Еквадору

У матчі-відкритті чемпіонату світу з футболу Катар програв Еквадору Матч відбувався у місті Ель-Хаур
20 листопада в Катарі відбувся перший матч чемпіонату світу з футболу, в якому збірна господарів турніру поступилася збірній Еквадору. Про це повідомляє сайт ФІФА.

Матч групи А відбувався у місті Ель-Хаур.

У першому таймі "дублем" відзначився гравець з Еквадору Еннер Валенсія – забивав він на 16-й і 31-й хвилинах.

До цього Валенсія забив м'яч, який після перегляду за допомогою VAR не зарахували через офсайд.

У другому таймі рахунок не змінився, підсумковий результат стартового поєдинку ЧС-2022 – 2:0 на користь збірної Еквадору. Вона очолила групу А.

Другий матч першого туру у цьому квартеті буде зіграно 21 листопада, зустрінуться збірні Нідерландів і Сенегалу.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу 2022 року відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.