$39.67 €42.52
weather +13 Київ

У Португалії суперник "Бенфіки", у якій грає українець Яремчук, не зміг назбирати гравців, матч зупинили за рахунку 7:0

У Португалії суперник "Бенфіки", у якій грає українець Яремчук, не зміг назбирати гравців, матч зупинили за рахунку 7:0 "Белененсеш" (у синій формі) не зміг назбирати 11 гравців на матч із "Бенфікою"
27 листопада за рахунку 7:0 було перервано матч чемпіонату Португалії з футболу між лісабонськими клубами "Бенфіка" та "Белененсеш". Про це повідомив сайт "Бенфіки".

У заявці "Белененсеша" через масовий спалах коронавірусної інфекції було лише дев'ять гравців – за необхідних 11 – і жодного запасного.

Як наслідок, у першому таймі "Бенфіка", за яку грає футболіст національної збірної України Роман Яремчук, забила суперникам шість м'ячів, ще один м'яч гравець "Белененсеша" забив у свої ворота.

На другий тайм вийшло тільки семеро гравців "Белененсеша". Уже на 47-й хвилині поєдинку один із них дістав травму, гру перервали. Порадившись, арбітри оголосили матч закінченим. Його результат – 7:0 на користь "Бенфіки".

Місцеве видання Público писало 26 листопада, що у "Белененсеша" COVID-19 виявили в 10 гравців, ще дев'ятеро людей не могли грати через травми й дискваліфікації.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними ВООЗ, станом на 26 листопада в Португалії підтвердили понад 1,1 млн випадків коронавірусної інфекції, померло 18,4 тис. пацієнтів.