$39.47 €42.18
weather +9 Київ

Удар Яремчука спричинив автогол у ворота московського "Спартака" в Лізі чемпіонів

Удар Яремчука спричинив автогол у ворота московського "Спартака" в Лізі чемпіонів Яремчук провів перший матч у складі "Бенфіки"
Португальський клуб "Бенфіка", за який виступає форвард збірної України Роман Яремчук, із рахунком 2:0 обіграв московський "Спартак" у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Про це 10 серпня повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Українець вийшов на поле на 64-й хвилині замість Гонсало Рамоса за рахунку 1:0 на користь португальського клубу (на 58-й хвилині відзначився Жоао Маріу). Це був дебют Яремчука у складі "Бенфіки".

Наприкінці поєдинку після удару Яремчука м'яч рикошетом від захисника "Спартака" влетів у ворота російського клубу. У протоколі УЄФА забитий м'яч зарахували як автогол Самюеля Жиго.

Відеоогляд поєдинку "Бенфіка" – "Спартак" опубліковано на YouTube-каналі португальського клубу.

Відео: Sport Lisboa e Benfica / YouTube

Після матчу Яремчук у коментарі клубному телеканалу подякував за підтримку тренеру і фанатам, пише A Bola.

За словами українця, зіграти за "Бенфіку" "було неймовірно". Яремчук зазначив, що "щодня хоче тренуватися дедалі більше, щоб забити багато голів".

"Бенфіка" вийшла в плей-оф Ліги чемпіонів, двічі обігравши "Спартак" з рахунком 2:0, указано на сайті УЄФА.

У четвертому раунді кваліфікації "Бенфіка" зіграє проти ПСВ із Нідерландів.

Яремчук перейшов у "Бенфіку" з бельгійського "Гента". За інформацією A Bola, "Бенфіка" заплатила "Генту" €17 млн за 75% економічних прав на 25-річного українця. У контракті Яремчука також прописали клаусулу в розмірі €100 млн.