$39.29 €42.30
weather +15 Київ

Україна поступилася Німеччині в матчі Ліги націй УЄФА

Україна поступилася Німеччині в матчі Ліги націй УЄФА Матч відбувався в Лейпцигу

У матчі передостаннього туру Ліги націй УЄФА у групі А4 збірна України пропустила від збірної Німеччини три м'ячі.

14 листопада в п'ятому турі Ліги націй УЄФА у групі А4 збірна України поступилася збірній Німеччини. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Поєдинок відбувався в німецькому Лейпцигу.

Українці відкрили рахунок першими. На 12-й хвилині Роман Яремчук влучив у "дев'ятку".

До перерви німці відігралися і вийшли вперед, забивали Лерой Сані (23-тя хвилина) і Тімо Вернер (33-тя хвилина).

На 64-й хвилині Вернер забив удруге.

Підсумковий рахунок – 3:1 на користь збірної Німеччини.

У паралельному поєдинку групи А4 Швейцарія на своєму полі зіграла з Іспанією внічию 1:1.

Після передостаннього туру в України шість очок, вона посідає третє місце у квартеті. У Німеччині стало дев'ять очок, в Іспанії залишилося вісім, а у Швейцарії – три.

Вирішальні поєдинки групи відбудуться 17 листопада: Швейцарія прийме Україну, а Іспанія – Німеччину.