$39.60 €42.44
weather +10 Київ

Українець Михайлюк став гравцем матчу в NBA

Українець Михайлюк став гравцем матчу в NBA У матчі проти Milwaukee за 18 хвилин Михайлюк набрав 18 очок
Захисник баскетбольного клубу Detroit Pistons українець Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч сезону в Національній баскетбольній асоціації.

23-річний гравець збірної України і захисник баскетбольного клубу Detroit Pistons Святослав Михайлюк став найкращим гравцем матчу регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації проти Milwaukee Bucks. Про це повідомляє Twitter Detroit Pistons.

Михайлюк провів найрезультативніший поєдинок сезону, інформує сайт NBA. Українець зіграв 18 хвилин, набрав 18 очок (шість влучень із гри з дев'яти, два-чотири триочкових, чотири закинутих штрафних із п'яти спроб) і зробив один підбір.

Detroit, однак, поступився Milwaukee, рахунок матчу 101:110 на користь Bucks. За кількістю набраних очок Михайлюк став другим у команді – більше лише у Джеррі Гранта (22 очки).

У сезоні 2020/2021 Михайлюк у середньому проводив на майданчику 17,4 хв за матч і набирав 8,8 очка, пише сайт NBA. Команда українця поки остання у Східній конференції, маючи в активі дві перемоги та дев'ять поразок.