$39.22 €42.36
weather +14 Київ

Українець Підручний став чемпіоном світу з біатлону

Українець Підручний став чемпіоном світу з біатлону Підручний приніс Україні історичне золото

У гонці переслідування на 12,5 км у межах світової першості у Швеції Дмитро Підручний з України завоював золоту медаль, випередивши Йоганнеса Бо з Норвегії на 8,3 секунди. Це перша в історії золота медаль України в чоловічому біатлоні на чемпіонатах світу.

27-річний Дмитро Підручний із Тернополя 10 березня виграв золоту медаль чемпіона світу в гонці переслідування на 12,5 км із чотирма вогневими рубежами. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародного союзу біатлоністів.

На змаганнях, які відбуваються у шведському Естерсунді, Підручний випередив другого призера, норвежця Йоганнеса Бо, на 8,3 секунди, а француза Кентена Фійона-Майї, який став третім, – на 17,7 секунди.

Стартувавши четвертим, українець припустився двох промахів на першому вогневому рубежі, але потім стріляв ідеально.

9 березня Підручний був близький до медалі у спринті, але залишився за межею призерів, програвши Фійону-Майї 0,3 секунди (чемпіоном став Бо).

Уперше в історії українського біатлону представник чоловічої збірної виграв золото світової першості. З 1993 року в активі біатлоністів з України було три бронзові медалі.

У жіночої збірної України протягом цього самого часу – шість золотих медалей.