$39.60 €42.27
weather +10 Київ

Українець Прима виграв золото чемпіонату Європи з біатлону

Українець Прима виграв золото чемпіонату Європи з біатлону Для Прими (по центру) це друга перемога у кар'єрі в офіційних міжнародних стартах

Український спортсмен Артем Прима в перегонах переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону обійшов чеха Міхала Крчмаржа на 6,6 секунди і норвежця Гаварда Богетвейта на 12,5 секунди.

Українець Артем Прима став переможцем перегонів переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону, який відбувається в польському місті Душники-Здруй. Про це повідомила Федерація біатлону України.

Спортсмен обійшов чеха Міхала Крчмаржа на 6,6 секунди і норвежця Гаварда Богетвейта на 12,5 секунди, вони посіли відповідно друге і третє місця.

Для Прими це друга перемога в кар'єрі в офіційних міжнародних стартах. Першу він здобув також на чемпіонаті Європи 10 років тому – в індивідуальних перегонах у Ріднау-валь-Ріданні, Італія.

Ще один українець, Богдан Цимбал, фінішував 17-м, а Артем Тищенко опинився на 21-му місці.