$39.39 €42.33
weather +18 Київ

Українець Радівілов став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Українець Радівілов став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики Чемпіонат Європи відбувався в Базелі
Український спортсмен Ігор Радівілов виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що відбувався у швейцарському Базелі. Про це 25 квітня у Facebook поінформувала Федерація гімнастики України.

"Збірна команда України здобула три медалі на європейській першості в Базелі, Швейцарія: третє місце – Ілля Ковтун, індивідуальне багатоборство; перше місце – Ігор Радівілов, опорний стрибок, третє місце – Анастасія Бачинська, вправа на колоді", – ідеться в повідомленні.

Також українці й українки посідали на турнірі місця із четвертого до восьмого. Зокрема, Радівілов посів шосте місце у вправах на кільцях.

Федерація гімнастики України назвала результати збірної на чемпіонаті Європи "чудовими".

Радівілову 28 років, він неодноразово вигравав нагороди за опорні стрибки. Зокрема, був чемпіоном Європи у 2020 році.