$39.55 €42.43
weather +14 Київ

Українка Калініна пробилася у півфінал турніру WTA в Італії, вигравши поєдинок тривалістю майже чотири години Калініна перемогла у грі, яка тривала три сети
16 травня у чвертьфіналі одиночного розряду представницького тенісного турніру Internazionali BNL d'Italia українка Ангеліна Калініна виграла поєдинок тривалістю три години і 41 хвилину. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Суперницею Калініної (47-ма у світовому рейтингу) була Беатріс Аддад Мая із Бразилії (15-та у рейтингу WTA).

Тенісисткам довелося грати всі три сети, перші з яких завершувалися тай-брейками. Перший виграла українка, другий – бразилійка.

Підсумковий рахунок – 6:7, 7:6, 6:3 на користь Калініної.

"Великий теніс України" пише, що перші чотири гейми поєдинку Калініна виграла, а Мая зуміла перехопити ініціативу після медичної перерви через неприємності з ногою.

Тенісний портал зазначає, що гра Калініної проти Маї стала найдовшою в сезоні на турнірах WTA. Попередній рекорд становив три години 32 хвилини.

У півфіналі Калініна зіграє з Веронікою Кудерметовою з Росії, яка посідає 12-те місце у світовому рейтингу.

Internazionali BNL d'Italia проводять із 10-го до 21 травня у столиці Італії Римі на ґрунтовому покритті. Призовий фонд жіночого турніру становить майже €3,6 млн.

В одиночному розряді змагань в основній сітці стартували, окрім Калініної, українки Еліна Світоліна, Даяна Ястремська (обидві програли у першому колі), Марта Костюк та Леся Цуренко (програли у третьому колі).