$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Українська легкоатлетка Магучіх перемогла на етапі "Діамантової ліги" і встановила рекорд сезону

Українська легкоатлетка Магучіх перемогла на етапі "Діамантової ліги" і встановила рекорд сезону У стрибках у висоту Магучіх із третьої спроби показала результат 2,03 м

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на п'ятому етапі "Діамантової ліги" з легкої атлетики у Стокгольмі. Про це повідомляє пресслужба змагань у Twitter.

У стрибках у висоту Магучіх із третьої спроби показала результат 2,03 м. Попередній найкращий результат сезону належав американці Астинь Каннінгем – 2,02 м.

Окрім того, Магучіх спробувала подолати і планку 2,07 м, проте у стрибку зачепила планку ногою.

Відео: Sport Ukraine / YouTube

Інша українка, Ірина Геращенко, у стрибках посіла четверте місце з результатом 1,96 м, зазначає телеканал "Футбол".

В активі українок ще дві медалі п'ятого етапу "Діамантової ліги". Анна Рижикова завоювала бронзову нагороду в бігу з бар'єрами на 400 м. Вона пробігла дистанцію за 52,96 секунди, встановивши новий національний рекорд України.

Марина Бех-Романчук посіла третє місце у стрибках у довжину з результатом 6,79 м.

Діамантова ліга – легкоатлетичний комерційний турнір із 14 етапів. За головний приз змагань борються представники дев'яти бігових і семи технічних легкоатлетичних дисциплін, як у чоловіків, так і у жінок.

Ці змагання 2010 року заснувала Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій. "Діамантова ліга" замінила іншу серію змагань, "Золоту лігу", старти у якій проводили в період із 1998-го до 2009 року.